Özel Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

Her sektörde olduğu gibi sağlığınızla ilgili tetkikleri de yapılırken size özel hizmet beklentisi içine giriyoruz. Kalabalık bir ortamda en küçük bir sorunuza dahi  yanıt bulmakta zorlanmak azarlanmak , beklemeyi kimse istemez. Kanımı alacak kişiyi tanıyor olmak, işlem öncesi sohbet etmek insana güven verecektir. Bağırma çağırma olmaksızın sohbet ederek kan vermek güzel bir his. Biraz solunlanmak , bu sırada arkanızda kimseyi bekletmediğinizi bilmek sizi rahatlatacaktır. Öte yandan merak ettiğiniz pek çok soruyuda sorabileceksizin. Pek çok merkezde otomatik cihazlar kullanılsa bile özellikle mikrobiyoloji de halen mikroskop başında hasta örneğini yeterli süre incelemek çok önemli. Laboratuvar sonuçlarınızın sizin önceki değerlerinizi bilen bir uzman tarafından değerlendirilerek onaylanması farklı sonuçlar doğuracaktır. Sonuçlarla ilgili uyarılar kolayca yapılabilir. Doktorun önerdiği tahlilleri yapılrak gereğinde doğrudan doktora gönderilebiliyor.

Özel Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

Yaş 50’liyi geçince check up yaptırma zorunluluğu artıyor. Menapozla birlikte kemiklerde erime, kıkırdaklarda problem, kireçlenme, tansiyon, kolestrol, şeker, yani kısaca bir çok hastalıkla yaşamayı öğreniyorsunuz ve hastanelerde, tıbbi tahlil laboratuvarlarında zaman geçirmeye de alışıyorsunuz. Tabii son zamanlarda gerekli titiz çalışmalar yapılmadığından tahlil sonuçları acaba doğru mu soruları insanın aklına gelmiyor değil.

Özel Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

Tıbbi tahlil laboratuvarları sağlığımızın değerlendirildiği, hastalıklarımızın önceden tespit edildiği, tanısı, takibi, biyopsi incelemesi, film, emar çekimleri, çıkan sonuçlara göre tedavi izlenmesi gibi bir çok incelemeyi içinde barındıran bir alan. Doktor, hemşire, konusunda bir çok uzman kişi barındıran laboratuvar.
Altı ayda bir yaptırdığım kontrol tahlilleri için de geldiğim tıbbi tahlil laboratuvarı çalışanları hastalıklarıma aşina. Artık bir şey söylemeden dosyamı buluyorlar zaten. Doktorumun önerdiği tahlilleri yaparak sonuçları doğrudan ona gönderiyorlar. Tıbbi tahlil laboratuvarında kalite standartlarını yüksek tutarak ve son teknolojik görüntüleme cihazları ile test sonuçlarının doğru zamanda iletilmesi ve güvenilir olması ile hastalarına iyi hizmet yükümlülüğünü yerine getiriyor.